Приготування

jajki
У приготуванні наших пирогів ми використовуємо тільки першокласні, екологічно чисті продукти фермерських господарств, фільтровану воду, борошно вищого класу, а також майстерність кухарів-кондитерів, закоханих у свою роботу.
В пирогах «Штоллє» – тільки натуральні інгредієнти для тіста і начинок. Ми не використовуємо консерванти та харчові домішки, в тому числі харчові добавки “Є”.
Своєю різноманітністю начинок пироги «Штоллє» задовольняють смакові вподобання кожного. Соковиті м’ясні, рибні, овочеві начинки в обрамленні фірмового теста «Штоллє» “- чудова страва і на сніданок, і на обід, і на вечерю. Солодкі пироги від« Штоллє »- це суцільне фруктово-ягідне задоволення: для любителів посолодше відмінним вибором стануть пироги з вишнею, курагою, чорницею або яблуками з корицею. Якщо хочеться легкої кислинки, спробуйте пироги з журавлиною, брусницею, чорною смородиною, лимоном. А пиріг з ніжним домашнім сиром точно не залишить нікого байдужим …
Таємні старовинні рецепти приготування тіста, робота спеціально навчених майстрів, ретельне слідування технологіям, натуральність і різноманітність начинок – всі ці особливости і складають секрет чудового домашнього смаку справжніх пирогів – пирогів «Штоллє».

Leave a review

Your rating

REVIEWS (1)
Надежда 21.01.2016

Два года тому назад несколько раз пользовались услугами Вашего кафе. Были очень довольны: качество, внешний вид – все было чудесно! К сожалению, этого я не могу сказать сейчас: заказала пирог с вишней. Получила полное разочарование – вишня “течет”, верх пирога не от пирога с вишней, а от пирога со сливой. Очень жаль и грустно.